Author: s***g
Date:
Review: It's so beautiful. I really love it
Màu sắc: SNatural
Price: 716.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S2/30 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 98 g |
| Chiều dài | 20.32 cm |
| Đầu | 22.5 cm |
| SKU | sb2308172509196690 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 5131207 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***g
Date:
Review: It's so beautiful. I really love it
Màu sắc: SNatural
Author: l***r
Date:
Review: Comfortable to wear: "I am absolutely thrilled with my recent order from Shein! The items arrived quickly and were exactly as described.The quality exceeded my expectations and I love the styles and colors I chose.The prices were unbeatable,l feel like I got a great value for my money. The packaging was also impressive, everything was carefully wrapped to prevent damage during shipping.Overall I'm so happy with my purchase and can't wait to order from Shein again!5 stars Wand highly recommended!"
Màu sắc: SNatural
Author: 1***9
Date:
Review: Ver beautiful, I love it and will order for more Comfortable to wear: good
Màu sắc: SNatural
Author: p***3
Date:
Review: I love this wig its so beautiful
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm